قالیشویی زعفرانیه

چرا قالیشویی شهرزاد ؟؟؟

شرکت قالیشویی شهرزاد با به کارگیری بیشت از ۷۰ نفر پرسنل آموزش دیده برای کار با تجهیزات مدرن شست و شوی فرش ، و استفاده از جدید ترین متد های شست و شوی صحیح فرش های ماشینی و دست بافت ، امکان هر گونه آسیب به تار و پود و رنگ فرش را ، از بین برده و این را به شما اطمنیان می دهد که هیج گونه لک روی فرش شما باقی نخواهد ماند .


به شست و شوی فوری نیاز دارید ؟؟؟

شرکت قالیشویی شهرزاد با به خدمت داشتن بیش از ۵۰ خودروی وانت و کامیونت مخصوص حمل فرش در شعب مختلف مناطق شمال و شرق و مرکز و غرب تهران در سریع ترین زمان ممکن فرش را از شما تحویل می گیرد و در سریع ترین زمان ممکن فرش شسته شده را به شما تحویل می دهد . اپراتور های شرکت قالیشویی شهرزاد برای مشاوره رایگان و ثبت سفارش شما در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشند


قالیشویی شهرزاد آیتم ضمانت شستشو م-min

ضمانت شست و شو

شرکت قالیشویی شهرزاد برای احترام به مشتریان خود گزینه ضمانت نامه را همراه خدمات خود برای شما عزیزان قرار داده است. در صورت هرگونه نارضایتی در شست شو ، خشک شدن یا بوی نامطبوع پس از شستشو ، مجددا فرش شما به رایگان شستشو میگردد.

حمل و ارسال رایگان قالیشویی شهرزاد-min

حمل و ارسال رایگان

با تماس شما، نزدیکترین خودروی مخصوص حمل فرش درب منزل شما خواهد بود، فرش ها در کمترین زمان بعد از شستشو درب منزل شما کاور شده تحویل میگردد.

قالیشویی شهرزاد آیتم رفوگری و ترمیم-min

خدمات ترمیم و رفو

شرکت قالیشویی شهرزاد، با کادری زبده در زمینه کارشناسی و ترمیم فرش شما، آماده ارائه خدمات رفو، ترمیم، رنگبرداری، لکه زدایی، قلم زنی و غیره می باشد. تمامی خدمات مربوط به ترمیم و زیبایی فرش شما پذیرفته می شود.

خدمات در محل شما قالیشویی شهرزاد-min

۵۰ شعبه در تهران

شرکت قالیشویی شهرزاد ، مفتخر است با اعتماد شما در این ۲۰ سال ، امروز با ۵۰ شعبه فعال در تمامی نقاط تهران ،لقب سریعترین دریافت کننده و تحویل دهنده فرش را به دوش می کشد ..


قالیشویی مدرن شهرزاد

شستشوی به روش های نوین و استاندارد صحیح فرش ، توسط پیشرفته ترین دستگاه و تجهیزات مخصوص شست و شوی فرش ، تمامی مواد مصرفی شامپو های خارجی مخصوص فرش بوده و از هیچ گونه مواد مضر برای الیاف فرش استفاده نمی شود


هدف ما رضایت مشتری است

کارخانه ی قالیشویی شهرزاد بامجوز رسمی در تمامی نقاط تهران دارای شعبه می باشد. این کارخانه از آب و بهترین شامپو ها جهت شست و شو استفاده میکند . در این کارخانه برای خشک کردن فرش ها بعد از آب گیری، منطقه ای بسیار بزرگ در نظر گرفته شده است و از گرم خانه های گازی استفاده می شود. همه ی تلاش ما این است که فرش های شما تمیز تر از آنچه تصور میکنید شود.

به شماره تلفن های قالیشویی مطمئن شوید به جز شماره درج شده روی سایت با شماره دیگری تماس نگیرید برخی سود جویان از نام معتبر شرکت قالیشویی شهرزاد سو استفاده میکنند ،و قالی شویی شهرزاد در قبال نامهایی مشابه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

برترین قالیشویی،رفوگری،مبل شویی،عضو رسمی ومعتبر با نرخ اتحادیه قالیشویان استان، متخصص در شستشو انواع خوشخواب با دستگاه رادکتور و شامپوی خارجی متخصص شستشوی انواع فرش دستبافت،ماشینی،فانتزی و موکت لکه برداری ، رنگ برداری،رفع سوختگی ، ریشه زنی و شیرازه توسط رفوگر آبکشی با اصول مذهبی و کر اسلامی، مجهز به گرماخانه و تحویل به صورت اتو شده و کاور شده .

شعبه شمال تهران قالیشویی شهرزاد
شعبه شرق تهران قالیشویی شهرزاد
شعبه مرکز تهران قالیشویی شهرزاد
شعبه غرب تهران قالیشویی شهرزاد
شعبه جنوب تهران قالیشویی شهرزاد